♥ | Züper Eren Bakıcı Fan Clup © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Züper Eren Bakıcı Fan Clup © 2009 | ♥

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cemre annesinden yana çok dertliymiş

2 posters
YazarMesaj
ecemsoyer
Süper Mod.=)
♥Süper Mod.=)♥
ecemsoyer

cemre annesinden yana çok dertliymiş Empty
MesajKonu: cemre annesinden yana çok dertliymiş   cemre annesinden yana çok dertliymiş EmptyPerş. Nis. 30, 2009 4:20 pm

Geçen günlerde bir programa konuk olan grup hepsi üyelerinden
Cemre menajerliklerini yapan annesiyle birlikte her yere birlikte gitmekten pek de hoşnut olmadığını şu sözlerle dile getirdi:

“Gezdiğimiz yerlere, arkadaş olduğumuz insanlara çok dikkat ediyoruz. Sonuçta hem çocuk kesimine hitap ediyoruz hem de belli bir çizgimiz var. Mesela tatile gidiyoruz ve canımız bir çılgınlık yapmak istedi diyelim. Onların canı dışarı çıkmak istedi ve çıktılar. Ama ben annemle aynı otelde kalıyorum. Dolayısıyla tüyme durumu da yok. Annem ’Ne yapıyorsun?’ diye de arasa aslında benim ne yaptığımı biliyor ve ben hiç bir zaman hiç bir şey yapamıyorum. Onlara kızarken mesela bana olmaması gereken kelimeleri de sayarak ’Başlıycam ben senin gibi kıza. Böyle yapacağını bilseydim hayatta seni bu gruba almazdım’ diyor. Bana daha çok sert çıkıyor. En büyük fırçayı ben yiyorum
||b@LeRiN||

||b@LeRiN||

MesajKonu: Geri: cemre annesinden yana çok dertliymiş   cemre annesinden yana çok dertliymiş EmptyCuma Mayıs 01, 2009 12:46 pm

sağoL biLiyorum.
ecemsoyer
Süper Mod.=)
♥Süper Mod.=)♥
ecemsoyer

MesajKonu: Geri: cemre annesinden yana çok dertliymiş   cemre annesinden yana çok dertliymiş EmptyCuma Mayıs 01, 2009 1:12 pm

ö.deiL asgım

cemre annesinden yana çok dertliymiş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DİLA KEMER ABLASI CEMRE KEMERI ANLATIYOR
» CEMRE AMELIYAT GECIRMIS
» Cemre Kemer Biyografi
» Cemre Kemer Çocukluk Fotoğrafı
» CemRe'nın KaRdessı DıLaa KemeRr BıLqıLeRı